Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

Доброго здоров‘я всім учасникам освітного процесу! Наближається початок навчального року, який ми всі чекали з нетерпінням, щоб зустрітися у стінах гімназіі і розпочати очне навчання.Коломийський район знаходиться у «помаранчевій» зоні, тому ми готуємося зустріти наших дітей 1 вересня на 9.00 на подвір‘ї гімназії(хоча ситуація може змінитися і ми обов‘язково про це повідомимо Вас).Буде зустріч учнів з вчителями на дистанції від інших класів.Дуже просимо з розумінням поставитися до того, що батьки не допускатимуться в приміщення гімназїї. Задля безпечної роботи усіх учасників освітнього процесу,з розумінням, прошу... забезпечте своїх власних дітей масками.Під час перерв учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для використаних одноразових масок в гімназії розміщено спеціальну урну. При вході в гімназію обробляти руки антисептиком. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок. Дорогі батьки, перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе,ні в якому разі не відпускайте дітей до гімназії з температурою, сильним головним болем чи кашлем. Забезпечення питного режиму в гімназії не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води. Дуже важко щось спрогнозувати в умовах карантину, але сподіваюся на взаєморозуміння, адже від нас усіх залежить результат, бережіть себе та свої родини.З нетерпінням чекаємо учнів. Все буде добре! Адміністрація гімназії Дорогі діти, батьки, колеги! Закінчилися весняні канікули в умовах карантину. 30 березня 2020 р. у гімназії відновлюється навчання за допомогою дистанційних технологій в умовах карантину, який продовжено в державі до 24 квітня 2020 р. Навчання буде відбуватись в тому режимі, що і до канікул. Працюємо згідно розкладу ваших уроків на 2019-2020 н.р. Крім того, учні і батьки можуть переглядати електронні щоденники, зареєструвавшись за особистим запрошувальним кодом. який свідчить про те, що інформація про кожного учня є приватною. Всі завдання, які для вас виявилися складними, маєте змогу обговорити з учителями.Дякуємо за взаєморозуміння і співпрацю. Бережіть себе! Дотримуйтесь безпечної поведінки в умовах карантину!

9 квітня у П'ядицькій територіальній громаді відбувся І етап територіального конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна".

1 травня о 09:49 | Демчук Л. М. | no comments

Про проведення «Всеукраїнського уроку єдності»

5 жовтня 2023 о 11:03 | Демчук Л. М. | no comments

Доброго здоров'я усім учасникам освітнього процесу! Завершується 2020 календарний рік, а з ним перший навчальний семестр у нашій гімназії. Хочу подякувати колективу закладу, батькам, здобувачам освіти за сумлінну працю, взаємопідтримку. Ми навчилися працювати в умовах карантину, що принесло нам певний досвід, різні емоції... та успіхи. Але ми впевнено кожен виконував свою роботу - тому разом маємо хороші результати, цікаво і напружено прожитий рік, який зробив нас сильнішими і успішнішими! Наближаються новорічні і різдвяні свята. Тому хочу нагадати, що з 31.12.2020 року по 17.01.2021 року-зимові канікули у гімназії. З 18.01.2021 по 22.01.2021 буде здійснюватися дистанційне навчання ( так як учням заборонено відвідувати школи з 8 по 24 січня 2021 року).Веселих свят та щасливого Нового року!

24 грудня 2020 о 13:05 | Демчук Л. М. | no comments

Дорогі учасники освітнього процесу !Продовжуємо працювати з використанням технологій дистанційного навчання. Бережіть себе!

22 квітня 2020 о 15:24 | Демчук Л. М. | no comments

З 12.03.2020 ПО 20.03.2020 НАВЧАЄМОСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ. ВЧИТЕЛІ ПРОВОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ ЗГІДНО РОЗКЛАДУ УРОКІВ, ЗАВДАННЯ У VIBER-ГРУПАХ З 9.00 ЩОДЕННО.
З 23.03.2020 ПО 29.03.2020-КАНІКУЛИ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

12 березня 2020 о 10:31 | Демчук Л. М. | no comments

Все частіше доводиться чути про булінг в українських школах жорстокість дітей часто переходить усі межі. Бійки між школярами і психологічне насилля можуть нанести непоправної шкоди дитині.

21 травня 2019 о 06:15 | Демчук Л. М. | no comments

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

20 листопада 2017 о 10:29 | Адміністратор (. | no comments